info

Je hebt het minimaal aantal bereikt

Winkelwagen (0)

Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.

Asteré Samir-Mazer-Behang-Collectie

Asteré Samir Mazer Behang Collectie

De Asteré Samir Mazer behang collectie omvat diverse prachtige dessins waarin het eeuwenoude handwerk van zellige terug te vinden is. Zellige is een Marokkaanse kunstvorm van mozaïek waarbij met veelkeurige tegels van geglazuurd terracotta geometrische patronen worden gevormd. Hij combineert, plaatst, vernieuwt en verkent de balansen en onevenwichtigheden van vierkanten vormen. Zijn creaties brengen het Arabisch en Andalusische erfgoed over in een levendige creatie van ritmische composities.

Als Asteré dealer kunnen wij deze collectie voor u bestellen. Het behangboek hebben wij in onze winkel. Voor vragen over deze collectie helpen we u graag.

Bezig met laden...
Asteré Assa Behang 05
Asteré Yazga Behang 02
Asteré Lemta Behang 07

Dessins uit de collectie Asteré Samir Mazer behang collectie

De volgende dessins maken deel uit van de Asteré Samir Mazer behang collectie: Dahbi, Assa, Yazga, Diwani, Lemta en Ksima.

About the Asteré Porter Teleo wallcovering collection

An embodiment of the cultivation of humanity, a land that is constantly shaped by men and women and continues to pay homage to its origins, in one form or another. Samir Mazer is among those who mold it, offer it new forms, bring it to life, by renewing its poetry.

Born in Morocco, Samir Mazer takes great elements of his origins into his creations. It is clear in revelation through small terracotta tile, omnipresent in the Arab-Andalusian heritage, zellige. The artist wields it endlessly in rhythmic compositions, expanding its possibilities, its radiance and sometimes expecting almost the impossible.

Asteré Samir Mazer Behang collectie is hier online verkrijgbaar en in onze behangwinkel.

Laatst bekeken producten