info

Je hebt het minimaal aantal bereikt

Winkelwagen (0)

Er zijn nog geen producten in jouw winkelwagen geplaatst.

Asteré-Porter-Teleo-Behang-Collectie

Asteré Porter Teleo Behang Collectie

De Asteré Porter Teleo behang collectie omvat diverse prachtige dessins die gewaard, grafisch en avant-gardistisch zijn. Muurbekleding in samenwerking met Kelly Porter en interieurontwerper Bridgett Cochran, die samen Porter Teleo vormen.

Als Asteré dealer kunnen wij deze collectie voor u bestellen.
Het behangboek hebben wij in onze winkel.
Voor vragen over deze collectie helpen we u graag.

Bezig met laden...
Asteré Kintsugi Behang 01 Asteré Kintsugi Behang 01
Asteré Kintsugi Behang 02 Asteré Kintsugi Behang 02
Asteré Kintsugi Behang 03 Asteré Kintsugi Behang 03
Asteré Kintsugi Behang 04 Asteré Kintsugi Behang 04
Asteré Outside the Box Behang 01 Asteré Outside the Box Behang 01
Asteré Outside the Box Behang 02 Asteré Outside the Box Behang 02
Asteré Promenade Behang 01 Asteré Promenade Behang 01
Asteré Promenade Behang 03 Asteré Promenade Behang 03
Asteré Promenade Behang 08 Asteré Promenade Behang 08
Asteré Rhytm Behang 01 Asteré Rhytm Behang 01
Asteré Rhytm Behang 02 Asteré Rhytm Behang 02
Asteré Silk Scarf Behang 01 Asteré Silk Scarf Behang 01
Asteré Silk Scarf Behang 02 Asteré Silk Scarf Behang 02
Asteré Tangled Behang 01 Asteré Tangled Behang 01
Asteré Tangled Behang 02 Asteré Tangled Behang 02
Asteré Tangled Behang 03 Asteré Tangled Behang 03
Asteré Tangled Behang 04 Asteré Tangled Behang 04

Dessins uit de collectie Asteré Porter Teleo behang collectie

De volgende dessins maken deel uit van de Asteré Porter Teleo behang collectie: Kintsugi, Outside the Box, Promenade, Rhythm, Silk Scarf en Tangled.

Over de Asteré Porter Teleo wandbekleding collectie

Als je een voorliefde hebt voor iets gewaagds, grafisch of avant-gardistisch, dan ben je Porter Teleo waarschijnlijk al tegengekomen. De iconische ontwerpers uit Kansas City hebben naam gemaakt met hun handgeschilderde wandbekleding en kenmerkende moderne kunst flair.

Kunstenaar Kelly Porter en interieurontwerper Bridgett Cochran hebben een uniek proces waarbij ze elke rol behang met de hand beschilderen en hun inspiratie bundelen om het beste van beeldende kunst en hoog design te verlevendigen. Een onafgebroken liefdesverhaal met ongeziene kleuren, patronen uit de hedendaagse kunstgeschiedenis, in combinatie met een frisse kijk op oude technieken. Niet zo gek dus dat Asteré behang de samenwerking graag aan ging en de Asteré Porter Teleo wandbekleding collectie wilde samenstellen.

About the Asteré Porter Teleo wallcovering collection

If you have a penchant for anything bold, graphic or avant-garde, then you have already come across Porter Teleo. The iconic designers from Kansas City have made a name for themselves by igniting hand-painted wallcovering with their distinctive modern art flair.

Artist Kelly Porter and interior designer Bridgett Cochran have put together a unique process involving hand-painting each roll of wallpaper and meshing their inspiration to enliven the best of fine art and high design. A neverending love story with colours unseen before, patterns of contemporary art legacy, fresh takes on ancient techniques. And a thrilling propensity to deliver striking forward-looking looks.

Asteré Porter Teleo Behang collectie is hier online verkrijgbaar en in onze behangwinkel.

Laatst bekeken producten